Bulunamadı

Emlak Tipi

Oda

Fiyat Aralığı

Ödeme Planı

Özellikleri

Bölge

Alt Bölgeler

Side'de Daire & Villa Nasıl Satın Alınır?

Side'de Emlak oldukça popüler ve son yılların talep yoğunluğu olan bölgesidir. Side, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen tatil yerlerinden biridir. Türkiye'nin güney Akdeniz kıyısında yer alır ve ılıman bir iklime sahiptir. Side sadece yurtdışında tatil evi sahibi olmak için harika bir yer değil, aynı zamanda karlı ve akıllı bir yatırımaracıdır.

Side, Antalya havalimanına bir saat uzaklıktadır ve uluslararası seyahatler için kolay erişim sağlar. Side, Türkiye'nin turizm başkenti olan Antalya'ya yakın olduğu için sağlık hizmetleri, eğitim hizmetleri, özel hastaneler, uluslararası okullar, havalimanı, alışveriş merkezleri gibi birçok hizmete erişim sağlıyor. Side'de mavi bayraklı plajlar ve gelişen altyapı tesisleri bulunmaktadır.

Emlak Side fiyatları, yaşam maliyetleri düşük, diğer tatil beldelerine göre daha uygundur. Tatiliniz sırasında Satılık Side Villa ve Dairelerini görebiliriz veya internet üzerinden satın alabilirsiniz. Güvenilir ve tavsiye edilen bir emlak web sitesi  olan PropertiesinAlanya.com sitemiz sizin için güncel portföyleri ile siz müşterilerimizi beklemektedir.

Side'de daire satın almanın maliyeti nedir?

Side'de gayrimenkul her yıl daha fazla değer ve popülerlik kazanıyor. Side mülkleri hem diğer Akdeniz şehirlerine göre daha ucuzdur hem de daha ucuz yaşam maliyetlerine sahiptir. Bu avantajlar Side'yi yabancı turistler ve Türkiye'nin yerli halkı için daha çekici kılmaktadır.

Side Emlak

Side'de emlak piyasası fiyatları son beş yılda% 50 değer kazandı ve kazandırdı. Side'nin popülerliği arttıkça fiyatların daha da artacağı tahmin ediliyor. Mülkünüzü kullanılmadığında kiralamak karlı bir yatırımdır ve düzenli bir gelir sağlar. Side'de mülk kiralamak otel mastaflarına göre karlı bir tatil aracı olacaktır.

Side'deki daireler geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Daireler, Side'de villalara göre daha çok tercih edilmektedir. Daireler birçok faktöre bağlı olarak yaklaşık 40.000 ila 150.000 Euro arasında değişmektedir. En önemli faktör mülkün konumudur. Sahil şeridine yakın ya da yakın daireler daha popüler ve daha pahalıdır. Diğer bir faktör ise güvenlik ve site güvenliğinin varlığıdır. Binanın oda numarası ve yaşı da etkili faktörlerdir. Genç bir bina ile oda sayısı arttıkça fiyatlar da yükseliyor. Side'de çok sayıda daire seçeneği bulunmakta olup, ayrıca Side'de lüks daireler bulunmaktadır. Daha uygun fiyatlı dairelere rağmen, lüks daireler güzel deniz ve dağ manzarası, yüksek güvenlik ve ortak yüzme havuzu, bahçe ve çocuklar için oyun alanı gibi birçok olanak ile birlikte gelir.

Side emlak alıcıları genellikle İngiltere, Almanya, Rusya'dan gelen turistlerden oluşmakta olup, Antalya bölgesinin sıcak iklimi sayesinde yılın 300 günü güneşli geçmektedir. Side'de satılık emlak, Side'nin uluslararası Antalya havalimanına yakın olması, mavi bayraklı plajları, kültürel aktiviteleri, tarihi yerleri ve ucuz yaşam maliyetleri nedeniyle yoğun talep görmektedir. Antalya'ya yakınlık, sakinlerin Antalya'nın avantajlarından yararlanmasını sağlar. Ayrıca Side'nin Antalya merkez, Konyaaltı ve Lara Plajı bölgelerine göre daha az kalabalık olması kalabalıktan uzak daha huzurlu bir tatil ile sonuçlanır.

Side'de villa satın almanın maliyeti nedir?

Side'de emlak fiyatları çok uygun ve yine de çok kalitelidir. Deniz ve dağ manzaralı Side gayrimenkulleri daire sahibi olmak isteyen müşterileri daha çok cezbetmektedir. Side'nin mavi bayraklı plajları, kültürel aktiviteleri, tarihi yerleri ve ucuz yaşam maliyetleri var. Ayrıca Side'nin Antalya merkez, Konyaaltı ve Lara Plajı bölgelerine göre daha az kalabalık olması kalabalıktan uzak daha huzurlu bir tatil ile sonuçlanır.

Satılık Side Emlak

Side'deki villalar çeşitli faktörlere bağlı olarak yaklaşık 150.000 Euro ile 400.000 Euro arasında değişir. Villa fiyatları oda sayısına, evin konumuna, evin lüksüne göre değişmektedir. Villanın büyüklüğü arttıkça, merkeze yakınlaştıkça ve villaya daha lüks geldikçe fiyatlar da yükseliyor. Villaları tercih etmenin en büyük nedeni özel havuza sahip olmasıdır. Villalar sadece site sakinlerine geniş alan sağlamakla kalmıyor, çocuklara da havuzda eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlıyor. Side'deki Lüks Villaların fiyatları yaklaşık 300.000 Euro ile 400.000 Euro arasındadır. Kiracılar genellikle zengin ve zengin turistlerdir. Villalar daha yeni ve daha modern tasarlandıkça daha lüks olma eğilimindedirler.

Satılık Side Gayrimenkulleri, mülkünüzün kullanılmadığı zamanlarda turistlere veya Türkiye'nin yerel halkına kiralayarak istikrarlı bir gelir sağlayabilir. Side daha popüler hale geldikçe daire faiyatlarının ilerleyen yıllarda daha yüksek olmasını bekleyebilirsiniz. Mobilyalı villalar da turistlere veya yerel halka kiralarken daha avantajlıdır.

Side'de satın alınabilecek en iyi yer neresi?

Side'de Emlak daha uygun fiyatlı emlak seçenekleri sunuyor ve Antalya bölgesine yakın olmak istiyorsanız, aynı zamanda bir daire veya villa satın almak için bütçeniz düşükse, Side sizin için en uygun yerdir. Side'de satılık ucuz emlak için birçok seçeneğe sahiptir. Side'ye yakın Toros dağlarında trekking veya dağ bisikleti gibi yapabileceğiniz pek çok aktivite, göz alıcı Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda Manavgat Nehri'nde rafting yapmak Antalya'da popülerdir.

Loading...