Bulunamadı

Emlak Tipi

Oda

Fiyat Aralığı

Ödeme Planı

Özellikleri

Bölge

Alt Bölgeler

Konyaaltı'nda Daire & Villa Nasıl Satın Alınır?

Konyaaltı emlak piyasası  gelişmekte olan ve oldukça popüler bir pazardır. Konyaaltı plajı Antalya'da yer almaktadır ve Türkiye'nin gözde tatil destinasyonlarından biridir. Konyaaltı Plajı, Antalya şehrinin sonunda yer almaktadır. Konyaaltı plajı Antalya'nın en popüler ikinci bölgesi olup, en popüler olanı Lara plajıdır ve çok talep görmektedir.

Antalya Belediyesi, Antalya ve diğer alanların altyapısını ve ayrıca çocuk parkları, bahçeleri gibi sosyal tesisleri iyileştirmek ve Konyaaltı'ndaki Gayrimenkulün değerini artırmak için bol miktarda yatırım yapmaktadır. Yabancı alıcılar Konyaaltı gayrimenkullerini tatil evi olarak kullanmak ve kış aylarında kiralamak için  satın almak istemektedir. Gayrimenkullerin uygun fiyatları nedeniyle çok caziptir ve ayrıca Konyaaltı'nın Antalya havalimanına yakınlığı uluslararası alıcılar için uygun bir lokasyon olmasını sağlamıştır.

Konyaaltı'nda daire satın almanın maliyeti nedir?

Konyaaltı'ndaki daireler, merkezi bölgelere daha düşük bütçelerle yakınlaşmak isteyenler için harika bir seçenek. Antalya bölgesi tercih edebileceğiniz en karlı yatırım alanıdır ve Konyaaltı, Antalya'nın gözde bölgesidir. Bu bölgenin sıcak iklimi sayesinde Antalya, Konyaaltı için her zaman konaklama talebi vardır. Yılın 300 günü güneşli geçer, Konyaaltı bölgesi kış mevsiminde bile her zaman turistleri ağırlar. Antalya, Konyaaltı'ndaki mülkler yıllık gelirin% 8'ini sağlıyor ve emlak fiyatları her yıl yükseliyor. Son beş yılda emlak fiyatlarının ikiye katlandığı söylenebilir. Antalya bölgesi, İngiltere, Norveç, İsveç, Rusya ve Almanya gibi farklı bir topluluğa sahiptir ve Antalya'yı yeni yabancı turistler için misafirperver bir topluluk haline getirmektedir.

Konyaaltı Satılık Emlak

Konyaaltı Satılık Daireler, 60.000 euro ile 200.000 euro arasında fiyatlara müşteri bulmaktadır. Fiyatlar birkaç faktöre bağlıdır. En önemli faktörlerden biri evin konumudur. Özellikle sahil şeridine yakın daireler daha pahalıdır ve Konyaaltı'nda Lüks Daireler içerisinde yer almaktadır. Diğer bir faktör de evin büyüklüğüdür. Oda sayısı ve alan arttıkça fiyatlar da artar. Bazı sitelerin ortak bir yüzme havuzu vardır ve bu bir talep faktörü olabilir. Yenileme veya diğer onarımlara gerek olmadığı için yeni binalar daha pahalıdır. Yeni inşa edilen daireler kıyı şeridine ve merkeze çok yakındır. Site güvenliğinin varlığı olumlu bir faktördür. Konyaaltı'ndaki evlerin birçoğunun güzel deniz manzarasına ve Toros dağlarına sahip olması da fiyatları artıran bir faktördür.

Konyaaltı'nda satılık emlak, Konyaaltı'nın gelişen bir ekonomiye sahip olması, bisiklet yolları, parklar, çocuk oyun alanları gibi birçok imkana sahip olması nedeniyle cazip ve talep görmektedir. Konyaaltı bölgesi, tatil evi sahibi olmak, huzur ve rahatlama bulmak için uygun bir konumdadır. Hem yabancı hem de Türklerin ziyaretçileri Konyaaltı'na geliyor ve daha sonraki yıllarda da gelme eğilimindeler. Talepteki bu artış, ziyaretçilerin mülk kiralamasına ve satın almasına neden olarak mülk sahiplerine yüksek bir gelir sağlamaktadır. Konyaaltı gayrimenkulü daha fazla değer ve popülerlik kazandığı için emlak fiyatları beklendiği gibi yükseliyor. Bu nedenle, yatırımcılar önümüzdeki yıllarda emlak fiyatlarının artacağını ve daha fazla alıcı Konyaaltı'ndaki gayrimenkullere talep edeceğini düşünüyor.

Konyaaltı'nda villa satın almanın maliyeti nedir?

Konyaaltı'ndaki gayrimenkuller oldukça değerlidir ve Türkiye'de yerli ve yabancı pek çok emlak alıcısı bulunmaktadır. Konyaaltı'nda bir mülk satın almak size bir tatil evi veya tüm yıl boyunca düzenli bir kira geliri sağlayabilir. Konyaaltı'ndaki mülkler çok güzel deniz ve Toros Dağları manzarasına sahiptir. Antalya'nın en gözde iki lokasyonu Lara Plajı ve Konyaaltı Plajıdır ve bu lokasyonlarda fiyatlar Antalya'nın ilçe bölgelerine göre daha yüksektir.

Konyaaltı Emlak Satılık

Konyaaltı'ndaki villalar, çeşitli nedenlerle apartman dairelerine göre oldukça popüler. Villalar, dairelere göre daha fazla mahremiyet, güvenlik ve geniş alan sağlar. Villaların avantajları arasında özel yüzme havuzu, oyun alanları, özel bahçeler, saunalar, fitness kulüpleri, park alanları ve benzeri tesisler yer almaktadır. Plajlara çok yakın çok sayıda daire var, ancak yüzlerce sakin özel havuzlu villaları tercih ediyor, bu da villaların popülaritesinin ana nedenidir. Villa fiyatları yaklaşık 100.000 Euro'dan 700.000 Euro'ya kadar değişmekte ve villaların özellikleri değeri belirlemektedir. Öncelikle villanın büyüklüğü villanın fiyatını belirler. Oda sayısı arttıkça fiyat da artar. Ayrıca villalar söz konusu olduğunda özel havuz önemli bir faktördür. Diğer bir özellik ise villanın merkezi alanlara konumlandırılmasıdır. Daha merkezi alanların fiyatı daha yüksektir.

Konyaaltı'nda lüks villalar genellikle yaklaşık 300.000 Euro ile 900.000 Euro arasında değişir. Yabancı ve yerli yatırımcılar daha çok Konyaaltı'nda lüks villalarla ilgileniyor. Antalya Belediyesi şehri geliştiriyor ve Antalya popülerlik kazanıyor. Son beş yıldır Antalya'daki gayrimenkul yaklaşık% 100 değer kazandı. Konyaaltı'nda gayrimenkul sahibi olmanın karlı bir yatırım olduğunu gösteren bir kriter olduğunu yatırımcıya gösterdi.


Loading...