Bulunamadı

Emlak Tipi

Oda

Fiyat Aralığı

Ödeme Planı

Özellikleri

Bölge

Alt Bölgeler

Belek'de Daire & Villa Nasıl Satın Alınır?

Belek'te gayrimenkul pek çok secenek ile daire veya villa müşterilerine geniş bir portföy sunmaktadır. Belek'te mülk satın almak akıllıca ve karlı bir yatırımdır. Belek, tüm yıl boyunca Türkiye'nin golf destinasyonu olarak bilinir. Kemer, Antalya'nın güney sahilinde yer alır ve Belek'in en yoğun özelliği yüksek kaliteli golftür.

Belek'in Portekiz ve İspanya gibi daha köklü golf destinasyonlarına uygun fiyatlı bir alternatif olduğu söylenebiliriz. Belek ve Kadriye, birbirine yaklaşık 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.Belek ve Kadriye, sahip oldukları birçok golf sahası ve otel nedeniyle Belek Daire ve villaları yoğun talep görmektedir. Belek'te Daire sahibi olmanın ayrı bir faydası vardır. Belek'te gayrimenkulünüz varsa size en yakın uluslararası kalitede golf sahalarına ücretsiz veya indirimli üyeliklerden yararlanabilirsiniz. Golf kursları ile ayrıca üyelere özel tesislerin keyfini çıkarıp golf sporunu öğrenebilirsiniz.

Belek'te daire satın almanın maliyeti nedir?

Belek'teki gayrimenkuller, ziyaretçiler ve tatilciler gelip Belek'in tadını çıkardıkça değer kazanıyor. Çoğunlukla, uygun fiyatlı bir golf destinasyonu olması ve belek kaliteli Daireleri sayesinde golf turizmi için her gecen gün fiyatlar artmaktadır. Belek'te Daire Sahibi olmak golf derslerinde indirim sağlar ve bu da büyük bir avantajdır.

Emlak Belek

Belek'te daire fiyatları birçok özelliğe göre yaklaşık 65.000 Euro'dan başlıyor. En etkili faktörlerden biri evin büyüklüğüdür. Oda sayısı ve büyüklüğü arttıkça fiyatlar yükseliyor. Bir diğeri konumdur. Evler sahile veya merkezi bölgelere yakın ise evler daha pahalıdır. Ayrıca deniz ve dağ manzaralı mülkler daha değerlidir ve kiralanması daha kolaydır. Belek Lüks dairelerde bahçeler, çocuklar için oyun alanları ve ortak yüzme havuzları olabilir. Ayrıca bir sitede 7/24 güvenlik bulunması daire fiyatını ve aidat fiyatları arttırır. Çoğunlukla çatı katı süitlerden oluşan Belek'teki Lüks Daireler, beş yıldızlı imkanlarla yaklaşık 100.000 Euro'ya mal oluyor.

Belek Emlak piyasası, uzun bir yaz sezonunda mülkünüzü kiralamak,  yaklaşık % 8 getirebileceği için karlı bir yatırımdır. Türkiye'de emlak piyasası her geçen yıl artarken, kiralardan yıllık gelir de artmaktadır. Belek, Akdeniz iklimi sayesinde 300 gün güneşli geçer. Mülkünüzü kiralamak için kiracı bulmak her zaman mümkündür çünkü Belek kış mevsiminde bile ziyaretçi ağırlamaktadır. Belek'te satılık emlaklar, modern villalar, klasik kır evleri veya lüks apartman daireleri gibi bütçenize ve zevkinize bağlı olarak birçok farklı tipte konuta sahiptir. Belek, güzel bir doğaya, mavi bayraklı plajlara ve berrak sulara sahiptir, böylece rahat ve stressiz bir tatil sağlar.

Belek'te villa satın almanın maliyeti nedir?

Belek'te gayrimenkul her geçen yıl değer kazanıyor. Antalya çok talep gören bir bölgedir ve Belek popülerlik kazanmaktadır. Çoğunlukla alıcılar Amerika, Norveç, İsveç, Almanya ve Rusya'dan gelmektedir. Golfü sevseniz de sevmeseniz de, Belek Türkiye'nin en güzel tatil yerlerinden biridir.

Belek'teki villalar yaklaşık 100.000 Euro'dan başlar ve 700.000 Euro'ya kadar yükselebilir. Özel yüzme havuzları, bahçeleri, güvenliği, güneşli odaları ve diğer imkanları ile daha fazla mahremiyet sağlayan villalar, Belek'te dairelerden daha çok tercih ediliyor. Daireler plajlara villalara göre daha yakın olmasına rağmen yüzlerce sakin özel havuzlu villalarda konaklamak istemektedir. Villaları tercih etmenin en büyük nedeni özel havuza sahip olmasıdır. Villalar sadece site sakinlerine geniş alan sağlamakla kalmıyor, çocuklar da havuzu seviyor. Belek'te Lüks Villalar golf sahalarına uzaklık, denize uzaklık ve merkeze uzaklıklarına göre fiyatları değişmektedir.  Son olarak, oda numarası ve villanın ne kadar yeni olduğu villaların lüksünü ve fiyatını belirler. Mobilyalı villalar da turistlere veya yerel halka kiralarken daha avantajlıdır.

Satılık Belek Emlak

Satılık Belek Gayrimenkulleri, golf oynamak en önemli özellik olduğu için yatırımcılar için büyük bir fırsattır. Yıl boyu golf, Belek'in ayrı bir özelliğidir ve mülk sahibi olmak golf sahalarında indirim sağlar. Ayrıca Belek'te golf sahasına her zaman birkaç dakika uzaklıktasınız.

Belek'te satın alınabilecek en iyi yer neresidir?

Belek'te gayrimenkul, Lüks mülklerin yanı sıra hem Belek hem de Kadriye bölgesinde daha uygun fiyatlı seçenekler bulunmaktadır. Oda sayısı, evin büyüklüğü, evin plaja veya merkezi alanlara yakınlığı, tadilat ihtiyacı, özel havuz veya bahçe varlığı fiyatları etkileyen faktörlerdir. Ortalama bir mülk satın almak, oda numarasına, evin konumuna, evin lüksüne bağlı olarak yaklaşık 100.000 Euro'ya mal olacaktır. Ancak her zaman bütçenize uygun ve isteklerinizi karşılayacak bir mülk bulabilirsiniz. Belek, Antalya bölgesi tatilinizin tadını çıkarmak için harika bir yerdir, hem huzuru hem de rahatlığı bulabilir, birçok aktivite yapabilirsiniz.

Belek'teki Lüks Emlak, çoğunlukla yaklaşık 100.000 Euro ile 700.000 Euro arasında değişen villalardan oluşmaktadır. Villaları tercih etmenin en büyük sebebi, özel havuza sahip olması ve villanın sağladığı geniş alana sahip olmasıdır. Belek'te satılık ucuz Emlaklar genellikle dairelerdir, yaklaşık 60.000 Euro ve daha yüksek fiyata mal olmaya başlarlar. Belek'te satılık emlak sahibi olmak sadece bir telefon kadar uzağınızda sizi beklemekte

Loading...