Bulunamadı

Emlak Tipi

Oda

Fiyat Aralığı

Ödeme Planı

Özellikleri

Bölge

Alt Bölgeler

Antalya'da Daire & Villa Nasıl Satın Alınır?

Antalya'daki gayrimenkul Türkiye'deki en popüler ve en karlı yatırım aracıdır. Antalya, Türkiye'nin turizm başkentidir. Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ılıman bir iklime sahiptir ve 300 gün güneş her zaman mevcuttur. Bu nedenle Antalya'da her zaman konaklama talebi vardır.

Antalya hem rahat bir tatil geçirip şehirlerin stresinden ve kalabalığından kaçabileceğiniz gibi harika bir tatil beldesi hem de Antalya'nın popülaritesinden dolayı karlı bir yatırım alanıdır. Antalya Emlak fiyatları son 10 yılda % 100'ün üzerinde artarak Antalya bölgesinin harika bir yatırım alanı olduğunu gösteriyor. Antalya hızla büyüyen bir şehir ve şehrin nüfusu son on yılda bir milyonun üzerine çıktı. Uluslararası havalimanı, Akdeniz iklimi, mavi bayraklı plajlar, kumsallar, sağlık hizmetleri, özel hastaneler, uluslararası okullar, gelişen ekonomiler ve altyapısal gelişmeler Antalya'nın bu kadar popüler olmasının sebepleridir.

Antalya'da daire satın almanın maliyeti nedir?

Antalya'da Emlak, daire, dubleks ve villalardan oluşan çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Giderek daha fazla ziyaretçi Antalya'ya geldikçe, orayı keşfedip sevip, geri gelmeye devam ediyorlar. Bu tutarlılık, Antalya için her yıl daha fazla popülerliğe neden oluyor. Pek çok yabancı, ya zaten bir mülk satın aldı ya da sadece yatırım için değil, aynı zamanda kalıcı yaşamak için veya tatil için Antalya'da ev alarak kalıyor.

Antalya Emlak

Antalya'daki daireler, çeşitli özelliklere bağlı olarak 60.000 Euro ile 200.000 Euro arasında değişen bir fiyat aralığında değişiyor. En önemli faktör mülkün konumudur. Sahil şeridine yakın ya da yakın daireler daha popüler ve daha pahalıdır. Diğer bir faktör ise güvenlik ve site güvenliğinin varlığıdır. Binanın oda sayısı ve yaşı da etkili faktörlerdir. Genç bir bina ile oda sayısı arttıkça fiyatlar da yükseliyor. Antalya'da çok sayıda daire seçeneği bulunmakta olup, Antalya'da lüks daireler bulunmaktadır. Daha uygun fiyatlı dairelere rağmen, lüks daireler güzel deniz ve dağ manzarası, yüksek güvenlik ve ortak yüzme havuzu, bahçe ve çocuklar için oyun alanı gibi birçok olanak ile birlikte daire alacaklara sunulmaktadır.

Antalya Emlak karlı bir yatırım olarak bilinir. Antalya hem yurtdışında ikinci bir ev sahibi olmak hem de yatırım yapmak için harika bir yer. Genelde Antalya'daki gayrimenkuller kiralanarak değerlerinin yaklaşık% 8'ini getiriyor ve her yıl fiyatları yükseliyor. Son beş yılda Antalya emlak piyasası fiyatları iki katına çıkacağı rahatlıkla tahmin edilebilir. Dolayısıyla Antalya her geçen yıl daha popüler hale geliyor. Antalya'da satılık emlak, her bütçeye uygun birçok seçeneğe sahiptir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun mülkü bulabilirsiniz.

Antalya'da villa satın almanın maliyeti nedir?

Antalya'da emlak her geçen yıl daha fazla popülerlik ve değer kazanıyor. Antalya'nın arka tarafı dağlarla çevrili mavi bayraklı plajları, ılık bir iklimi ve pek çok doğal muhteşem yeri vardır. Yakındaki Toros dağlarında trekking veya dağ bisikleti gibi yapabileceğiniz birçok aktivite, göz alıcı Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda Manavgat Nehri'nde rafting yapmak Antalya bölgesinde popüler aktivitelerdir. Ayrıca balık tutabilir, yatçılık yapabilir, dalış yapabilir, antik kalıntılarda dolaşabilir ve yerel Türk yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Likya Yolu'nda yürüyebilir, yürüyüş boyunca kamp yapabilir, yürüyüş sırasında kasabaları ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Antalya'da golf, binicilik, akarsu raftingi, tüplü dalış, su sporları, jeep safarileri gibi aktiviteleri Antalya'da bulabilirsiniz.

Antalya'da villa fiyatları 100.000 Euro arasında değişmekte ve 500.000 Euro'ya kadar çıkmaktadır. Fiyatlar birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Villa fiyatları evin büyüklüğüne, konumuna, evin lüksüne göre değişmektedir. Villanın büyüklüğü arttıkça, merkeze ya da plajlara ve daha lüks villalara yakınlaştıkça fiyatlar da yükseliyor. Villaları tercih etmenin en büyük nedeni özel havuza sahip olmasıdır. Villalar sadece site sakinlerine geniş alan sağlamakla kalmıyor, çocuklar da havuzu seviyor. Antalya'da Lüks Villaların fiyatı yaklaşık 400.000 Euro ile 500.000 Euro arasındadır. Kiracılar genellikle zengin  turistlerdir. Villalar daha yeni ve daha modern tasarlandıkça daha lüks olma eğilimindedirler.

Antalya Satılık Emlak

Antalya'da Satılık Emlak'a yatırım yapılacak en iyi yerlerden biridir. Antalya'daki emlak fiyatları son beş yılda iki katına çıktı ve Antalya'nın gelişmekte olan bir şehir olması ve Antalya hükümetinin kenti ekonomi, sosyal tesisler ve altyapı hizmetleri açısından geliştirmek için yatırım yapması nedeniyle daha yüksek olması bekleniyor.

Antalya'da satın alınabilecek en iyi yer neresidir?

Antalya'da Satılık Ucuz Emlaklar genellikle dairelerden oluşmaktadır.Antalya  Daireleri, Villa ve dublekslere göre daha hesaplıdır. Dairelerin maliyeti yaklaşık 60.000 Euro ile 200.000 Euro arasındadır. Antalya'da Lüks Emlak, villa ve dubleks olup fiyatları 100.000 Euro arasında olup 500.000 Euro'ya kadar çıkmaktadır. Fiyatlar, konum, özel bir havuzun varlığı, bir bahçe, sosyal tesisler, evin büyüklüğü, deniz veya dağ manzarası gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

Loading...