50 Bulunan Gayrimenkul

Emlak Tipi

Oda

Fiyat Aralığı

Ödeme Planı

Özellikleri

Bölge

Alt Bölgeler

Alanya'da Daire & Villa Nasıl Satın Alınır?

Alanya'da emlak her yıl daha sonra popülerlik kazanmaktadır. Alanya güzel plajlar, büyük marketler ve restoranlarla dolu bir şehirdir. Alanya gayrimenkulleri sahip oldukları deniz manzarası açısından büyük avantaja sahiptir. Antalya bölgesinin birçok ilçesine göre çoğu daireler ve villalar deniz manzaralıdır. Alanya'da uygun kaliteli evler veya villalar bulmak mümkündür.

Alanya'da gayrimenkul satın almak, tatil evi sahibi olmak için harika bir seçim, aynı zamanda karlı bir yatırımdır. Alanya, Akdeniz sahil şeridinde yer alır ve 300 gün güneş alan bir ilçedir. Alanya, huzurlu ve dinlendirici bir tatil sağlamak için düşük yaşam maliyetlerine ve harika bir doğaya sahiptir. Alanya Emlakları gelişen ekonomisi nedeniyle çok talep görmekte ve Alanya'daki gayrimenkuller her yıl daha fazla popülerlik ve değer kazanmaktadır. Alanya harika bir tatil beldesi ve bir kez geldikten sonra hem yabancı turistleri hem de yerli halkı tekrar ziyarete çekiyor.

Alanya'da daire satın almanın maliyeti nedir?

Alanya'da emlak hala popülerliğini sürdürmekte ve çalışan bir şehirdir. Alanya'nın çevresinde hastane, süpermarket, alışveriş merkezi gibi tesisler bulunmakta ve yıl boyu açık olmaktadır. Alanya'nın tüm yıl boyunca ılıman iklimi ve uygun fiyatlı gayrimenkuller sayesinde Alanya iyi bir yatırım potansiyeli olan şehridir. Alanya'daki Emlaklar deniz manzarası ve lüksü nedeniyle yıllık% 8 değer kazanmaktadır. Alanya'ya direkt hizmet veren Gazipaşa havalimanı açıldığı için son beş yılda kira oranları% 40 arttı. Alanya'daki gayrimenkullerin gelecekte daha da değer kazanacağı tahmin edilmektedir. Alanya'da gayrimenkul sahibi olmak karlı bir yatırımdır ve kullanılmadığı zamanlarda kiralamak düzenli bir gelir sağlayacaktır.

Alanya Emlak

Alanya'daki daireler bulabileceğiniz en uygun fiyatlı seçeneklerdir. Daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak 45.000 Euro'dan 150.000 Euro'ya kadar başlamaktadır. 80.000 Euro veya daha yüksek daireler oldukça lüks ve çatı katı süitleri, otel tarzı ve sahil özellikleri gibi özelliklere sahiptir. Alanya'daki lüks daireler spor salonları, ortak yüzme havuzları, çocuklar için oyun alanları ve güvenlik gibi birçok olanakla birlikte gelir. Bir apartman dairesinin lüksü birkaç faktöre göre değişir. En etkili faktörlerden biri evin büyüklüğüdür. Oda sayısı ve büyüklüğü arttıkça fiyatlar yükseliyor. Bir diğeri konumdur. Evler sahile veya merkezi bölgelere yakın ise evler daha pahalıdır. Ayrıca deniz ve dağ manzaralı mülkler daha değerlidir ve kiralanması daha kolaydır.

Alanya'da satılık emlak, Alanya'ya doğrudan hizmet veren Gazipaşa havalimanının açılmasından bu yana uluslararası ziyaretçiler için harika bir konaklama seçeneği sunuyor.

Alanya'da villa satın almanın maliyeti nedir?

Alanya Villaları daha uygun fiyatlı, kaliteli ve çok güzel manzaralara sahiptir. Alanya düşük yaşam maliyetlerine, güzel mavi bayraklı plajlara, büyük pazarlara, alışveriş merkezlerine ve restoranlara sahiptir. Kasabadaki her türlü ihtiyacı karşılayabilmeniz için. Alanya harika bir tatil beldesi ve bir kez geldikten sonra hem yabancı turistleri hem de yerli halkı tekrar ziyarete çekiyor. İnsanlar şehrin kalabalığından ve stresinden kaçıp Alanya'da huzuru bulup rahatlayabilir.

Alanya villaları daha fazla mahremiyet ve güvenlik sağladıkları için dairelere göre daha çok tercih edilmektedir. Villa fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak 100.000 Euro'dan 300.000 Euro'ya değişmektedir. Önemli faktörlerden biri villanın büyüklüğüdür. Villa boyut olarak büyüdükçe, daha pahalı olma eğilimindedirler. Bir diğeri ise villaların tercih edilmesinin en önemli nedeni olan özel yüzme havuzunun varlığıdır. Villalar sadece site sakinlerine geniş alan sağlamakla kalmıyor, çocuklar da havuzu seviyor. Ayrıca, onarım veya tadilata gerek olmadığı için yeni binalar daha pahalıdır. Site güvenliği, bahçeler, çocuklar için oyun alanları gibi imkanlar da villaları büyüleyici kılan unsurlardır. Alanya'da Lüks Villalar genellikle merkez bölgelere veya sahile daha yakın konumdadır, daha pahalı olma eğilimindedirler. Lüks villalar bu faktörlere bağlı olarak yaklaşık 200.000 euro ve 300.000 euro'ya mal oluyor.

Satılık Alanya Dairelerine sahip olduğunuzda birçok aktivite yapmaya fırsatınız olacaktır. Alanya Antalya'ya yakın olduğu için hem rahat bir tatil geçirebilir, hem de çevredeki Toros dağlarında trekking veya dağ bisikleti gibi aktiviteler yapabilirsiniz, muhteşem Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda Manavgat Nehri'nde rafting, balık tutma, yatçılık, dalış, antik kalıntıların etrafında yürüyüş, Likya Yolu'nda yürüyüş, yürüyüş boyunca kamp yapma ve yürüyüş sırasında kasabaları ziyaret etme. Ayrıca Antalya'da golf, binicilik, akarsu raftingi, tüplü dalış, su sporları, jeep safarileri gibi aktiviteleri Antalya'da bulabilirsiniz.

Alanya'da satın alınabilecek en iyi yer neresidir?

Alanya, modern villalar, klasik kır evleri ve Alanya'daki lüks gayrimenkuller gibi bütçenize ve zevkinize göre farklı tipte evler bulabileceğiniz çeşitli alanlara sahiptir.

Alanya'da satılık gayrimenkul sahibi olmak sadece karlı bir yatırım değil, aynı zamanda doğası ve denizi ile popüler bir tatil beldesi olan Alanya'da Türkiye'de ikinci bir ev sağlamaktadır. Alanya'da karlı yatırıma dönüştüreceğiniz çok fazla bölge bulunmaktadır. Bunların başında Mahmutlar, Kestel, Kargıcak, Tepe Mahallesi, Oba, Tosmur ve Avsallar gelmektedir.

Loading...